Lahti

yksikönpäällikkö Janne Soini  p. 0400 918 456   janne.soini@polygongroup.com
kartoitukset ja kuivaukset / projektipäällikkö Veli Krigsman  p. 040 586 1295  veli.krigsman@polygongroup.com
sisäilmapalvelut / projektipäällikkö Hannu Kärki  p. 0400 994 802  hannu.karki@polygongroup.com
korjausrakentaminen / projektipäällikkö Janne Laitinen p. 040 630 2809   janne.laitinen@polygongroup.com
palosaneeraus / projektipäällikkö Jouni Vainio  p. 0400 542 489   jouni.vainio@polygongroup.com 
lämmityspalvelut / projektipäällikkö Sami Nivuslammi  p. 0400 976 294  sami.nivuslammi@polygongroup.com 
lämmityspalvelut / yksikönpäällikkö Janne Soini  p. 0400 918 456   janne.soini@polygongroup.com

Lahti

Jussilankatu 5 15680 Lahti

Puhelin

020 7484 01 lahti@polygongroup.com