Contactgegevens

Gegevens van onze contactpersonen

Wilt u contact opnemen met uw lokale contactpersoon, of bent u op zoek naar de contactgegevens van een bepaalde Polygon medewerker? Hieronder vindt u alle relevante contactgegevens.

Uw lokale contactpersonen zijn:

Regio Noord

 Dennis Appelman – Regio Manager Noord
 Tel: 06 – 46 22 79 78
 E-mail: dennis.appelman@polygongroup.com

 

Amsterdam

Bas Dekker – Projectleider
Tel: 06 – 53 57 73 00
E-mail: bas.dekker@polygongroup.com

Barneveld

Arian de Vries – Projectleider
Tel: 06 – 27 13 91 84
E-mail: arian.devries@polygongroup.com

Groningen

 Mathijn Cazemier – Projectleider
 Tel: 06 – 50 89 15 52
 E-mail: mathijn.cazemier@polygongroup.com

 Heerenveen

 Mathijn Cazemier – Projectleider
 Tel: 06 – 50 89 15 52
 E-mail: mathijn.cazemier@polygongroup.com

 Leeuwarden

 Mathijn Cazemier – Projectleider
 Tel: 06 – 50 89 15 52
 E-mail: mathijn.cazemier@polygongroup.com

 Oldenzaal

 Arjan van der Worp – Projectleider
 Tel: 06 – 25 63 19 64
 E-mail: arjan.vanderworp@polygongroup.com

 Zwolle

 Erik ten Brink – Projectleider
 Tel: 06 – 46 06 29 68
 E-mail: erik.tenbrink@polygongroup.com

   

Regio Zuid

Wil de Kok – Regio Manager Zuid
Tel: 06 – 27 13 91 81
E-mail: wil.dekok@polygongroup.com

 

Alphen aan den Rijn

Ben Stukart – Projectleider
Tel: 06 – 22 66 39 85
E-mail: ben.stukart@polygongroup.com

Halsteren

Theun Sloot – Projectleider
Tel: 06 – 46 13 81 68
E-mail: theun.sloot@polygongroup.com

Heteren

Rob van Ballekom – Projectleider
Tel: 06 – 46 39 58 54
E-mail: rob.vanballekom@polygongroup.com

Maastricht

Robby Huizinga – Projectleider
Tel: 06 – 54 73 55 90
E-mail: robby.huizinga@polygongroup.com

 

Rotterdam

Remco van Soest – Projectleider
Tel: 06 – 27 13 91 86
E-mail: remco.vansoest@polygongroup.com

Terneuzen

John Claeys – Projectleider
Tel: 06 – 27 83 87 23
E-mail: john.claeys@polygongroup.com

Veldhoven

Antoin de Brouwer – Teamleider
Tel: 06 – 25 63 19 67
E-mail: antoine.debrouwer@polygongroup.com

Uw landelijke contactpersonen zijn:

Bas van den Berg – Specialist Lekdetectie en Reconstructie
Tel: 06 – 53 73 17 66
E-mail: bas.vandenberg@polygongroup.com

Oskar Greven – Operationeel Manager Tijdelijke klimaatoplossingen
Tel: 06 – 53 81 90 96
E-mail: oskar.greven@polygongroup.com

Dick Stoppelenburg – Specialist Tech. Rec.
Tel: 06 – 52 30 29 34
E-mail: dick.stoppelenburg@polygongroup.com

Michel van Sliedregt – Projectleider Tech. Rec.
Tel: 06 – 51 60 34 89
E-mail: michel.vansliedregt@polygongroup.com

 

Account Managers

Anton van der Laan – Account Manager
Tel: 06 – 52 02 88 54
E-mail: anton.vanderlaan@polygongroup.com

 

Johan van Schalkwijk – Account Manager
Tel: 06 – 50 68 26 75
E-mail: johan.vanschalkwijk@polygongroup.com

 

Michiel Hoebee – Account Manager klimaatoplossingen
Tel: 06 – 50 83 77 21
E-mail: michiel.hoebee@polygongroup.com

Marianne Amahorseya – Account Manager
Tel: 06 – 13 53 82 60
E-mail: marianne.amahorseya@polygongroup.com

 

Jan Cassander – Account Manager A.I.
Tel: 06 – 53 3710 93
E-mail: jan.cassander@polygongroup.com