Polygon neemt deel aan het Crawford ALS Beach Volleybal Tournament

Polygon sport samen tegen ALS. Op donderdag 13 oktober spelen wij namelijk weer mee tijdens het Crawford ALS Beach Volleybal Tournament. Het doel is natuurlijk om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor Stichting ALS Nederland. Sponsort u ons team? Alvast bedankt voor uw bijdrage!

Onze mensen maken het verschil! Zij ontmoeten dagelijks mensen met schade, ondersteunen onze klanten in een moeilijke periode na water- of brandschade en zorgen dat hun eigendommen zo snel mogelijk worden hersteld. Maar wij zetten ons niet alleen in voor onze klanten, ook op het gebied van maatschappelijke verantwoordelijkheid dragen wij graag ons steentje bij.

Daarom doen wij mee aan dit Beachvolleybal toernooi voor Stichting ALS! ALS is een zenuw- en spierziekte die op dit moment nog ongeneeslijk is. Bij patiënten sterven zenuwcellen af waardoor de hersenen geen spierbewegingen meer kunnen aansturen. De gemiddelde levensverwachting van een ALS-patiënt is slechts drie tot vijf jaar.

Stichting ALS Nederland stelt zich de volgende doelen: het bevorderen van wetenschappelijk onderzoek naar de oorzaak en behandeling van ALS, de verbetering van de kwaliteit van zorg en leven van de ALS patiënten en tot slot het creëren van meer bekendheid en begrip voor ALS. Hun missie is: ALS op de kaart, ALS van de kaart…!

Sponsort u ons team en daarmee Stichting ALS Nederland?

Nu doneren