Contactgegevens

Gegevens van onze contactpersonen

Wilt u contact opnemen met uw lokale contactpersoon, of bent u op zoek naar de contactgegevens van een bepaalde Polygon medewerker? Hieronder vindt u alle relevante contactgegevens.

Uw lokale contactpersonen voor schadeherstel zijn:

Amsterdam

Bas Dekker – Projectleider
Tel: 06 – 53 57 73 00
E-mail: bas.dekker@polygongroup.com

Barneveld

Erik ten Brink – Projectleider
Tel: 06 – 46 06 29 68
E-mail: erik.tenbrink@polygongroup.com

Groningen, Heerenveen, Leeuwarden

 Mathijn Cazemier – Projectleider
 Tel: 06 – 50 89 15 52
 E-mail: mathijn.cazemier@polygongroup.com

Halsteren, Terneuzen

Patrick Baan – Projectleider
Tel: 06 – 30 16 99 06
E-mail: patrick.baan@polygongroup.com

Maastricht, Veldhoven

Rob van Ballekom – Projectleider
Tel: 06 – 46 39 58 54
E-mail: rob.vanballekom@polygongroup.com

 Oldenzaal

 Arjan van der Worp – Projectleider
 Tel: 06 – 25 63 19 64
 E-mail: arjan.vanderworp@polygongroup.com

 Zwolle

Michel van Sliedregt – Projectleider Tech. Rec.
Tel: 06 – 51 60 34 89
E-mail: michel.vansliedregt@polygongroup.com

Alphen aan den Rijn

Ben Stukart – Projectleider
Tel: 06 – 22 66 39 85
E-mail: ben.stukart@polygongroup.com

Rotterdam

Remco van Soest – Projectleider
Tel: 06 – 27 13 91 86
E-mail: remco.vansoest@polygongroup.com

Rotterdam

Raymond van Grondelle – Projectleider
Tel: 06 – 30 23 38 51
E-mail: raymond.vangrondelle@polygongroup.com

   

Uw landelijke contactpersonen zijn:

Oskar Greven – Operationeel Manager Tijdelijke klimaatoplossingen
Tel: 06 – 53 81 90 96
E-mail: oskar.greven@polygongroup.com

Dick Stoppelenburg – Specialist Technische Reconditionering
Tel: 06 – 52 30 29 34
E-mail: dick.stoppelenburg@polygongroup.com

Accountmanagers

Marianne Amahorseya – Accountmanager
Tel: 06 – 13 53 82 60
E-mail: marianne.amahorseya@polygongroup.com

Anton van der Laan – Accountmanager
Tel: 06 – 52 02 88 54
E-mail: anton.vanderlaan@polygongroup.com

Michiel Hoebee – Accountmanager Tijdelijke klimaatoplossingen
Tel: 06 – 50 83 77 21
E-mail: michiel.hoebee@polygongroup.com