Contactgegevens

Gegevens van onze contactpersonen

Wilt u contact opnemen met uw lokale contactpersoon, of bent u op zoek naar de contactgegevens van een bepaalde Polygon medewerker? Hieronder vindt u alle relevante contactgegevens.

Uw lokale contactpersonen voor schadeherstel zijn:

 

 

Regiomanager Noord Nederland

Mathijn Cazemier
Tel: 06 – 50 89 15 52
E-mail: mathijn.cazemier@polygongroup.com

Vestigingen:

Groningen

Sneek

 

Regiomanager Midden Nederland

Alex Bor
Tel: 06 - 82 00 51 53
E-mail: alex.bor@polygongroup.com

Vestigingen:

Barneveld

Amsterdam

 

Regiomanager West Nederland

Wil de Kok 
Tel: 06 – 27 13 91 81
E-mail: wil.dekok@polygongroup.com

Vestigingen:

Rotterdam / Den Haag

Alphen aan den Rijn

Halsteren

 

 

Regiomanager Oost Nederland

Arjan van der Worp
Tel: 06 - 82 32 03 82
E-mail: arjan.vanderworp@polygongroup.com

Vestigingen:

Zwolle

Hengelo

 

Regiomanager Zuid Nederland

Florus van der Wal 
Tel: 06 – 13 34 32 23
E-mail: florus.vanderwal@polygongroup.com

Vestigingen:

Veldhoven

Maastricht

 

Regiomanager Midden -Zuid Nederland

Oscar Fransen 
Tel: 06 – 82040711
E-mail: oscar.fransen@polygongroup.com

Vestigingen:

Arnhem / Nijmegen

Den Bosch / Tiel / Utrecht

 

   

Uw Accountmanagers voor Schadeherstel zijn:

Anton van der Laan – Accountmanager Schadeherstel  Noord
Tel: 06 – 52 02 88 54
E-mail: anton.vanderlaan@polygongroup.com

Alex van Lith – Accountmanager Schadeherstel  Zuid
Tel: 06 – 57 74 35 59
E-mail: alex.vanlith@polygongroup.com

Marieke Schenkel - Accountmanager Schadeherstel West
Tel: 06 - 82052993
E-mail: marieke.schenkel@polygongroup.com

Uw contactpersoon voor Grote & Complexe Claims:

Rob van Ballekom  - Manager Major & Complex Claims
Tel: 06 - 82839846
E-mail: rob.vanballekom@polygongroup.com

Uw contactpersoon voor Lekdetectie & Reconstructie is:

Jeroen Hopman - Manager Lekdetectie & Reconstructie
Tel: 06 37002847
E-mail: jeroen.hopman@polygongroup.com

Uw contactpersonen voor Tijdelijke Klimaatoplossingen zijn:

Michiel Hoebee – Accountmanager Tijdelijke klimaatoplossingen
Tel: 06 – 50 83 77 21
E-mail: michiel.hoebee@polygongroup.com

John Zirkzee - Regiomanager Noord
Tel: 06 51263508
john.zirkzee@polygongroup.com

Eddy van Oers - Regiomanager Zuid
Tel: 06 51065271
eddy.van.oers@polygongroup.com

Uw contactpersonen voor Technische Reconditionering, schimmel verwijderen en kanaalreiniging zijn:

Wil de Kok – Manager Specialisme
Tel: 06 – 27 13 91 81
E-mail: wil.dekok@polygongroup.com

Dick Stoppelenburg – Specialist Technische Reconditionering
Tel: 06 – 52 30 29 34
E-mail: dick.stoppelenburg@polygongroup.com

Uw contactpersonen voor Document, kunst en antiek herstel zijn:

Berend Koppejan - Accountmanager VANWAARDE
Tel: 06 82525234
E-mail: berend.koppejan@polygongroup.com

Wendy van Doren - operationeel manager VANWAARDE
Tel: 06 82907626
E-mail: wendy.vandoren@polygongroup.com

Michiel Vrijs - Projectleider VANWAARDE
Tel: 055 - 542 3147
E-mail: michiel.vrijs@polygongroup.com

Jonny Kievits - Projectleider VANWAARDE
Tel: 055 - 542 3147
E-mail: jonny.kievits@polygongroup.com 

Aanmelden voor onze nieuwsbrief

Bedankt voor uw aanmelding

Helaas is er iets verkeerd gegaan

Probeer het opnieuw

Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief ontvangt u online nieuwsbrieven van Polygon Nederland. Deze worden ongeveer eens per twee maanden verstuurd.

Wij werken volgens AVG wetgeving. Uw gegevens worden enkel gebruikt voor het versturen van nieuwsbrieven en worden nooit afgegeven aan derden. De gegevens worden opgeslagen in de database van Mailchimp.

U kunt zich te allen tijde weer afmelden via een link onderaan de nieuwsbrieven.