kosteusmittaus Heinola, kosteusmittaukset Heinola, kosteusmittaaja Heinola, kosteusvaurio Heinola, vahinkokartoitus Heinola, vahinkokartoitukset Heinola, vesivahinko Heinola, vesivahingot Heinola, vesivahingon kuivaus Heinola, vesivahinkojen kuivaus Heinola, kuivausurakoitsija Heinola, vesivahingon korjaus Heinola, vesivahinkojen korjaus Heinola, palovahinko Heinola, palovahingot Heinola, palosaneeraus Heinola, sisäilmatutkimus Heinola, sisäilmatutkimukset Heinola, sisäilma-asiantuntija Heinola

Heinola

Polygon Heinolan yhteystiedot

palvelupäällikkö Janne Soini  p. 0400 918 456   janne.soini@polygongroup.com
kartoitukset ja kuivaukset / projektipäällikkö Veli Krigsman  p. 040 586 1295  veli.krigsman@polygongroup.com
sisäilmapalvelut / projektipäällikkö Hannu Kärki  p. 0400 994 802  hannu.karki@polygongroup.com 
korjausrakentaminen / projektipäällikkö Niko Tolppala  p. 040 630 2809  niko.tolppala@polygongroup.com 
korjausrakentaminen / työnjohtaja, kost.kartoittaja Jukka Rosberg  p. 0400 762 678 jukka.rosberg@polygongroup.com 
palosaneeraus / työnjohtaja Esa Summanen p. 040 180 1504  esa.summanen@polygongroup.com 
lämmityspalvelut / palvelupäällikkö Janne Soini  p. 0400 918 456   janne.soini@polygongroup.com

Heinola

Siltakatu 47-49 18100 Heinola
heinola@polygongroup.com 020 7484 01