kosteusmittaus Kouvola, kosteusmittaukset Kouvola, kosteusmittaaja Kouvola, kosteusvaurio Kouvola, vahinkokartoitus Kouvola, vahinkokartoitukset Kouvola, vesivahinko Kouvola, vesivahingot Kouvola, vesivahingon kuivaus Kouvola, vesivahinkojen kuivaus Kouvola, kuivausurakoitsija Kouvola, vesivahingon korjaus Kouvola, vesivahinkojen korjaus Kouvola, palovahinko Kouvola, palovahingot Kouvola, palosaneeraus Kouvola, sisäilmatutkimus Kouvola, sisäilmatutkimukset Kouvola, sisäilma-asiantuntija Kouvola

Kouvola

Polygon Kouvolan yhteystiedot

palvelupäällikkö Kai Kylliäinen  p. 040 562 3222  kai.kylliainen@polygongroup.com 
kartoitukset ja kuivaukset / kosteuskartoittaja Markus Jounela  p. 040 652 9290  markus.jounela@polygongroup.com 
korjausrakentaminen / projektipäällikkö Jani Vesalainen  p. 040 623 3696  jani.vesalainen@polygongroup.com 
korjausrakentaminen / työnjohtaja Sami Reijonen  p. 040 620 3857  sami.reijonen@polygongroup.com 
sisäilmapalvelut / palvelupäällikkö Kai Kylliäinen  p. 040 562 3222  kai.kylliainen@polygongroup.com 
palosaneeraus / projektipäällikkö Jouni Suorsa  p. 040 144 7580  jouni.suorsa@polygongroup.com 
palosaneeraus / työnjohtaja Esa Summanen p. 040 180 1504  esa.summanen@polygongroup.com 
lämmityspalvelut / palvelupäällikkö Janne Soini  p. 0400 918 456   janne.soini@polygongroup.com