Kouvola

Polygon Kouvolan yhteystiedot

palvelupäällikkö Kai Kylliäinen  p. 040 562 3222  kai.kylliainen@polygongroup.com 
kartoitukset ja kuivaukset / työnjohtaja Esa Summanen p. 040 180 1504  esa.summanen@polygongroup.com  
korjausrakentaminen / projektipäällikkö Jani Vesalainen  p. 040 623 3696  jani.vesalainen@polygongroup.com 
korjausrakentaminen / työnjohtaja Sami Reijonen  p. 040 620 3857  sami.reijonen@polygongroup.com 
korjausrakentaminen / työnjohtaja Sammy Holappa  p. 040 662 3720  sammy.holappa@polygongroup.com 
sisäilmapalvelut / palvelupäällikkö Kai Kylliäinen  p. 040 562 3222  kai.kylliainen@polygongroup.com 
palosaneeraus / projektipäällikkö Jouni Suorsa  p. 040 144 7580  jouni.suorsa@polygongroup.com 
lämmityspalvelut / palvelupäällikkö Janne Soini  p. 0400 918 456   janne.soini@polygongroup.com 

Sähköpostitilaukset, joiden otsikossa mainittu kohteen paikkakunta, osoitteeseen: tilaukset@polygongroup.com

Lisätietoja palveluistamme Kouvolassa, mm.

voit lukea alla olevasta kohdasta.